تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ | ۸:۲۱
اطلاعات آزمون استخدامی

 

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور- استانداری خراسان شمالی 
 

نتایج نهایی پذیرفته شدگان هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور(استانداری خراسان شمالی) به شرح پیوست اعلام میگردد.
ضروری است پذیرفته شدگان پس از اعلام برنامه زمانبندی از سوی هسته گزینش برای تشکیل پرونده گزینشی و سایر مراحل استخدام اقدام نمایند.

پیوستها:
1. لیست نهایی پذیرفته شدگان  
 
اداره کل اداری و مالی استانداری خراسان شمالی
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
۱۴۰۰/۰۲/۰۶
 

اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور سال 1399- استانداری خراسان شمالی

باتوجه به اعلام نتایج پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی استانداری خراسان شمالی 1399 – ضروریست داوطلبان گرامی ضمن مشاهده و اطلاع از تاریخ و ساعت مصاحبه خود، در روز و زمان مقرر به همراه اصل مدارک« سوابق پژوهشی و آموزشی» و تصویر کارنامه جهت انجام مصاحبه به آدرس بجنورد- میدان دفاع مقدس در محل استانداری خراسان شمالی – طبقه اول – سالن جلسات شهدای خدمت حضور به هم رسانند. تاکید می گردد عدم حضور راس زمان مقرر به منزله انصراف از آزمون استخدامی می باشد.
 
پیوستها:
1. دانلود برنامه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی- استانداری خراسان شمالی
2. دانلود فرم شماره 1 (سوابق پژوهشی و آموزشی)
 
اداره کل اداری و مالی استانداری خراسان شمالی

 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

۱۳۹۹/۱۱/۲۰
 

اعلام نتایج اولیه هشتمین آزمون فراگیر استخدامی واحدهای تابعه استانداری خراسان شمالی

 
با توجه به اعلام نتایج اولیه (کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور (واحدهای تابعه استانداری خراسان شمالی) و مجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد، بدینوسیله از افراد بشرح جدول پیوست دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

آدرس محل مراجعه داوطلبان : بجنورد- میدان دفاع مقدس- استانداری خراسان شمالی

مدارک مورد نیاز (لطفاً مدارک داخل پوشه تحویل شود)

1. 3 قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
2. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
3. اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
4. اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
5. اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان)؛
6. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه 1 دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
7. اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین)؛
8. ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
9. ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛
10. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 1399/07/27 سازمان سنجش آموزش کشور)

* وزارت کشور(ستاد واستانداری ها) می‌تواند حسب مورد نسبت به درخواست سایر مستندات مورد نیاز، اقدام لازم را به عمل آورد و داوطلبان لیست مدارک تحویلی خود را امضا و تحویل نمایند.
تذکرات مهم:

1. تحویل مدارک از تاریخ 1399/11/25 روز شنبه شروع وافراد براساس تاریخ های معین شده پذیرش می شوند و این روند در تاریخ 1399/11/30 روز پنجشنبه خاتمه می یابد . لذا عدم مراجعه وتحویل مدارک توسط داوطلب در مهلت مقرر به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌گردد.
2. برای افرادی که بنا به دلایل موجه در موعد مقرر مراجعه نکنند ویا برای اخذ گواهی های مورد نیاز از دستگاه های ذیربط نیاز به زمان بیشتری (نسبت به تاریخ تعیین شده برای مراجعه)داشته باشند این فرصت فراهم می شود که در روزهای شنبه و یکشنبه تاریخ 1399/12/02 تا پایان وقت اداری 1399/12/03 نسبت به تحویل و تکمیل مدارک خود اقدام کنند.
3. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام‌شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان مشترک فراگیر، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به ‌اشتباه یا به‌ عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
4. مواردی که موجب حذف داوطلب می شودعبارتند از:
                   الف: عدم قرار گرفتن در محدوده سن قانونی اعلام شده
                   ب: عدم تطابق زمان صدور گواهی موقت تحصیلی یا مدرک دانشنامه با شرایط اعلام شده
                   ج: عدم تطابق تاریخ صدور کارت معافیت دائم و یا تاریخ پایان خدمت با شرایط اعلام شده
                   د: عدم ارائه مستندات مربوط به سهمیه معرفی شده
5. مواردی که  منجر به تغییر نمره داوطلب می‌شود و ممکن است منتج به تغییر وضعیت داوطلب گردد.
                   الف: عدم ارائه مستندات دال بر بومی بودن
                   ب: ارائه مستندات دال بر حافظ قرآن بودن
 
اداره کل امور اداری و مالی
استانداری خراسان شمالی
 
 
منبع : اداره کل امور اداری و مالی استانداری خراسان شمالی