۱۳۹۵/۱۲/۲۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

فضای دانشگاه های خراسان شمالی عادلانه در اختیار جریانات سیاسی قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: استفاده از ظرفیت دانشگاه ها برای آگاهی مردم درباره داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ضروری است و این فضا باید عادلانه در اختیار تمام جریانات سیاسی کشور قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری، محمدتقی ایرانی در کمیسیون دانشجویی استان تصریح کرد: دانشجویان جزو سرمایه های نظام و دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی هم جزو  بهترین گروه ها در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی به شمار می روند.
رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم اردیبهشت ماه 96 ، حفظ آرامش در استان را مهم ارزیابی کرد و با افزودن این که برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه دوره های آموزشی ستاد انتخابات برای همه مجریان انتخابات در حال برگزاری است، ادامه داد: فرمایشات مقام معظم رهبری و قانون، فصل الخطاب است.
وی بیان کرد: همه احزاب و گروه های قانونی می توانند در چارچوب قانون فعالیت کنند.
رئیس کمیسیون دانشجویی استان ادامه داد: هیچ نگرانی و مانعی در برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و جلسات مناظره در دانشگاه ها وجود ندارد و هیئت های نظارت دانشگاه ها خود مسئول قانونی تدبیر و تمشیت این برنامه ها هستند.
دکتر ایرانی دفاع از انقلاب، امام(ره) و رهبری را وظیفه همه دوستداران و علاقه مندان نظام دانست و اعلام کرد: ما برای برگزاری انتخابات قانونمند، سالم، امن و با مشارکت حداکثری، مصمم هستیم./
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۱۰۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید