۱۳۹۵/۱۱/۲۳
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی:

شعار همفکری، همدلی و همکاری در جامعه نهادینه شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: شعار همفکری، همدلی و همکاری به عنوان بنیاد فعالیت های سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی در جامعه قرار بدهیم .

به گزارش روابط عمومی استانداری به نقل از خبرنگار پانا خراسان شمالی،همایش بزرگ یاوران انقلاب با حضور 600 نفر از مربیان و دانش آموزان تشکیلات سازمان دانش آموزی خراسان شمالی و با حضورسیدمحمدمیری مدیرعمره ، عتبات و زیارات سازمان دانش آموزی مرکزجمهوری اسلامی ایران ، و تعداد کثیری از مسئولان آموزش و پرورش ،سازمان ها، ادرات و سازمان دانش آموزی استان و شهرستان ها برگزارشد.

محمدتقی ایرانی معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی در این همایش با اشاره به اینکه شعار شما مربیان و دانش آموزان تشکیلاتی همفکری، همدلی و همکاری است گفت: این شعار باید در جامعه ترویج داده شود .

وی افزود: کودکان ، نوجوانان و جوانان با روح معصومی که دارند باید این شعار را به بزرگترها انتقال دهند. تا وحدت کلمه  به عنوان تشویق برای دیگران باشد.

ایرانی، در این همایش خطاب به اولیا و  خانواده ها عنوان کرد: برای مملکت همفکری و همکاری کنید و برای آینده کشور با همدلی جامعه را بسازید و  برای توسعه کشور در کنارهم قرار بگیرید تا  وحدت کلمه حفظ  شود.

وی با اشاره به پیام دانش آموزان به بزرگترها که اختلاف و دو قطبی بودن در جامعه کار درستی نیست افزود: از تندرویی و افراطی گری دور کنید چرا که جامعه ما به استقلال کامل و بلوغ فکری سیاسی رسیده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در ادامه اظهارداشت: امروز باید همدلی ، همکاری و همفکری را به عنوان بنیاد فعالیت های سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی قرار بدهیم .

وی خاطرنشان کرد: پیامی که امروز در این جمع به عنوان پیام همفکری ، همدلی و همکاری و وحدت کلمه آموزش داده شد به خانواده ها و بزرگان بیشتر و بهتر اعلام و آموزش داده شود .

ایرانی بیان کرد: در جمع با صفا و صمیمی که فضای پر از نشاط و امید، و امیدی که آینده را خواهد ساخت و امیدی که در دل شما جوانه زده و در دل ملت ایران جوانه زده ، امیدوارم که این همدلی در ملت ایران بیشتر شود چرا که این وحدت دفاع از آرمان های امام و رهبری و انقلاب اسلامی و فعالیت در چارچوب نظام جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: اوج وحدت ملت ایران هیچ وقت از آرمان های انقلاب امام و رهبری دست برنخواهد داشت .

علی شورزاده معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش وپرورش خراسان شمالی در ادامه این همایش با اشاره به اینکه ، براساس اهداف مادی انقلاب نکردیم گفت : مبانی انقلاب اسلامی برگرفته از ارزش های والایی معنوی است.

وی تصریح کرد: قطعا همه نسبت به انقلاب و نظام و حفظ دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی  مکلف و موظف هستد.

شورزاده عنوان کرد: امروز با برگزاری این همایش بزرگ در کمیته فرهنگیان و دانش آموزی،  شاهد تحرک و نشاط همکاران ،دانش آموزان و اولیا هستیم.

وی با بیان این مطلب که ، سازمان دانش آموزی یک ظرفیت منطقه ای ، ملی و بین المللی است گفت: سازمان دانش آموزی خراسان شمالی بیش از 45هزار دانش آموز و قریب به دو هزار همکار فرهنگی عضو تشکلات سازمان دانش آموزی در استان هستند که نشاط و پویایی را در مدارس به نمایش می گذارند.

 شورزاده اظهارداشت : رفتارهای اجتماعی و مهارت های زندگی بخشی از اهداف سازمان دانش آموزی استان است.

وی با اشاره به اینکه در ایام الله دهه فجر امسال بیش از 10هزار برنامه شاخص در سطح استان برگزار می شود گفت: هر مدرسه یک ستاد که شامل 2هزار برنامه متنوع در بیش از 2هزار ستاددهه فجر اجرا می  شود.

شایان ذکر است،در این همایش توسط سید محمد میری مدیرعمره ، عتبات و زیارات سازمان دانش آموزی مرکزجمهوری اسلامی ایران ، دستمال گردن هویت تشکیلاتی پیشتازان و فرزانگان به محمد ایرانی معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی و محقر رئیس دانشگاه بجنورد اهدا شد.منبع : روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۸۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید