انرژی ، زیر بنای توسعه هر استان
استاندار خراسان شمالی تاکید کرد:
انرژی ، زیر بنای توسعه هر استان
استاندار خراسان شمالی ظهر امروز در دیدار مدیران مجموعه وزارت نیرو در استان ، انرژی را زیر بنای توسعه هر استان دانست و گفت : توسعه استان به دستگاه ها و امکانات کلیدی مجموعه وزارت نیرو بستگی دارد.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری خراسان شمالی محمد رضا حسین نژاد در این دیدار افزود : باید برای بهره مندی بیشتر از این زیر بنا، دستگاه ها و امکانات جدید و راهکارهای نوین هم در مسیر حرکت قرارگیرد . وی با تاکید بر اینکه خراسان شمالی می تواند در حوزه وزارت نیرو طرح های خلاقانه جهت پیشرفت ارائه دهد ، افزود : تحقق این مهم ، مورد تشویق قرار دادن کارکنان این مجموعه است که باید ادارات از حالت روزمرگی خارج و به سمت خلاقیت پیش بروند. حسین نژاد خاطر نشان کرد: برای افزایش بهره وری در مجموعه وزارت نیرو اشراف به مسائل فنی حائز اهمیت است و نباید در این راه به شرایط حال حاضر راضی بود. وی تاکید کرد: رسیدن از وضع موجود به برابری های جهانی در حوزه و محورهای وزارت نیرو یک امر ضروری است که باید در دستور کار مدیران متولی قرار گیرد.
حسین نژاد ، مصرف بهینه را هدف‌گذاری اصلی مدیران متولی وزارت نیرو دانست و گفت : بااطلاع رسانی و فرهنگ سازی می توانیم در تمام عامل های انرژی شاهد صرفه جویی باشیم. وی تصریح کرد : اتصال به شبکه های آبرسانی در روستاهای فاقد شبکه نیز در دستور کار قرار گیرد .
گفتنی است در ابتدای این دیدار مدیران مجموعه وزارت نیرو در استان به بیان اقدامات حوزه خود پرداختند.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۴۶

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی