پیام استاندار خراسان شمالی به مناسبت 19 مهر ماه سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان
پیام استاندار خراسان شمالی به مناسبت ۱۹ مهر ماه سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان
محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی ۱۹ مهر ماه سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان را گرامی داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، متن این پیام به شرح زیر است: از سال 1391 تا کنون 19 مهرماه در تاریخ استان خراسان شمالی روزی ماندگار و به یاد ماندنی است چرا که مردم استان در این روز شاهد سفر تاریخی مقام معظم رهبری به این استان بودند که نقطه عطفی در تاریخ توسعه سیاسی و اقتصادی خراسان شمالی بوده است.
سفر پر خیر و برکت رهبر فرزانه انقلاب به خطه سرسبز شمال شرق کشور و گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها آثار مادی و معنوی فراوانی به دنبال داشت که موجب وحدت، همدلی و انسجام بیشتر در سرزمین قومیت های مختلف و به تکاپو در آمدن فعالان حوزه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی برای پیشبرد سیاست های توسعه ای و برقراری عدالت اجتماعی شد.
این سفر تاریخی و پر خیر و برکت با تصویب 1700 پروژه در حوزه های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن، حمل و نقل، عمران شهری و روستایی، آموزشی، ورزشی و... نوید بخش آینده ای روشن و درخشان برای خطه سرسبز و گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها استان خراسان شمالی است و انصافا که مردم همیشه قدرشناس این دیار شهیدپرور با حضور حماسی خود در استقبال از رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر به جهانیان نشان دادند که مردم در مسیر ولایت فقیه استوارتر از همیشه گام بر می‌دارند. اینجانب فرا رسیدن 19 مهر ماه سالروز تاریخی ورود مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) به استان خراسان شمالی که موجب شتاب در توسعه استان و ایجاد انگیزه ای بی سابقه در مردم شهید پرور این خطه و مسئولان استانی برای تحقق چشم اندازهای رهبر فرزانه انقلاب شد را گرامی می دارم و از تمامی مدیران، مسئولان، گروه ها و جریان های سیاسی خواستارم بیانات و منویات مقام معظم رهبری را به عنوان نقشه راه و چراغ هدایت در تمامی تصمیم گیری و انجام امور در دستور کار داشته باشند.
محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۱۸
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۵۰۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی