شهدا مایه مجد و عظمت انقلاب اسلامی هستند
استاندار خراسان شمالی؛
شهدا مایه مجد و عظمت انقلاب اسلامی هستند
استاندار خراسان شمالی امشب در دیدار با خانواده شهید مجید رجایی نجف آباد که در روزهای گذشته در سیستان و بلوچستان به دست گروه تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و گفت: شهدا مایه مجد و عظمت انقلاب اسلامی هستند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمد علی شجاعی امشب با حضور در جمع خانواده شهید " رجایی نیا" در روستای نجف آباد فاروج، گفت:  بنده اعتقاد دارم ما هر چه داریم از خون شهدا و صبر و بزرگی خانواده آنان است که اینگونه افراد با انتخاب راه مردانگی و استقامت در دامان آنان رشد می کنند.
شجاعی افزود: فردی که این راه را برای زندگی و خدمت به کشورش انتخاب می کند جنگیدن و شهادت دور از ذهنش نیست و این نشان از تربیت، بلوغ، بزرگی و رادمردی این افراد است.
شجاعی گفت: در روزهایی که مدافعان حرم در سوریه بودند دشمنان نظام گمان می کردند اگر جنگی اتفاق بیفتد دیگر مانند روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب و دفاع مقدس کسی اهل جنگ و جبهه نیست اما رشادت و ایستادگی بزرگمردانی مانند "شهید حججی" به آنان فهماند که نسل سوم و چهارم هم تربیت شده امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب هستند.
وی افزود: اینگونه آسمانی شدن و شهادت تقدیر هر فردی نیست و عظمتی دارد که خدواند خود می داند برای چه فرد و خانواده ای تقدیر کند و بنده و سایر مسئولان در این دیدارها احساس کوچکی می کنیم که هر آنچه ما انجام می دهیم در برابر کار شهدا و صبر خانواده آنان ناچیز است.
گفتنی است در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان سپاه و ناجا و مسئولان استانی و محلی نیز حضور داشتند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۴۵۴

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی