خراسان شمالی ، پیشگام در اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل
در دیدار استاندار و سردار رحیمی عنوان شد:
خراسان شمالی ، پیشگام در اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل
صبح امروز در دیدار استاندار خراسان شمالی و سردار رحیمی معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور ، خراسان شمالی بعنوان یکی از استانهای پیشگام در اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل در سطح کشور شناخته شد.
 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی محمد علی شجاعی در این دیدار افزود:به دلیل برخی از کمبودها در حوزه پدافند غیر عامل از جمله نیروی انسانی، ساختمان و تجهیزات باید درصدد رفع این نداشته ها باشیم. وی تصریح کرد : با کمک سازمان پدافند غیر عامل کشور در قالب تنظیم تفاهم نامه و اختصاص اعتبارات ویژه از سوی استان می توانیم به مباحث رفع نداشته های این حوزه شتاب ببخشیم.
وی اجرایی شدن طرح جامع پدافند غیرعامل با تاکید بر نگاه و دیدگاه بومی را راه موثر در پیشبرد اهداف این حوزه ذکر کرد. در ادامه نیز معاون بسیج و امور استانهای سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز خراسان شمالی را جزو استانهای پیشگام در اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل دانست و گفت: امیدواریم با رونمایی از این طرح مهم و راهبردی، شاهد رخداد‌های خوبی در بحث پدافند غیرعامل استان خراسان شمالی باشیم.
سردار مهدی رحیمی تصریح کرد: خراسان شمالی در مدت اندکی توانست این طرح را به مرحله اجرایی شدن برساند که خروجی آن حل شدن مسائل حوزه پدافند غیرعامل خواهد بود.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۵۴

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی