حضور هلدینگ های سرمایه گذاری بنیاد شهید کشور در خراسان شمالی بیشتر شود
استاندار؛
حضور هلدینگ های سرمایه گذاری بنیاد شهید کشور در خراسان شمالی بیشتر شود
استاندار خراسان شمالی گفت : هلدینگ های تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بیش از گذشته در استان حضور داشته باشند و در بخش های مختلف برای خودکفایی جامعه ایثارگران استان سرمایه گذاری کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی،  محمدعلی شجاعی در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان که با حضو معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، گفت: به عنوان یک مدیر و مسئول هر کاری انجام دهیم نسبت به عظمت و بزرگی شهدا، ایثارگران و رزمندگان و خانواده های آنان کم است و قابل مقایسه نیست و هنوز هم بدهکار آنان هستیم. 
شجاعی با تاکید بر رعایت شان و کرامت خانواده های شهدا و ایثارگران، افزود: کمک های مستمر به جامعه ایثارگران باید به سمت خودکفایی آنان باشد و در خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران دیر نکنیم تا مشکلات بیشتری را تحمل نکنند. 
وی اشاره داشت: در بحث تامین مسکن برای ایثارگران استان جامعه آماری استان مشخص است و باید در قالب طرحی مشخص مشکل مسکن حل شود و در این مسیر محدودیت نداشته و خِسّت به خرج ندهیم. 
شجاعی تاکید کرد: با برنامه زمان بندی و شرح وظیفه مشخص برای بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و استان مسکن برای جامعه ایثارگران خراسان شمالی تامین شود. 
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی شناساندن شهیدان، جانبازان و ایثارگران به نسل جوان مهم است تا تغییر نگرشی در ذهن جمعیت ایران و جهان ایجاد شود، تصریح کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه عملیاتی از این تغییر نگرش است که در مراسم تشییع ایشان از اقشار مختلف اشک ریختند. 
شجاعی افزود: برای معرفی ٣ هزار شهید استان کار مطلوبی انجام نشده است و باید در قالب یک سند اجرایی شدن این موضوع تعریف شود.
تکمیل مجتمع خدمات رفاهی ایثارگران و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض از دیگر تاکیدات استاندار خراسان شمالی برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به جامعه ایثارگران استان بود.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۱۶

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی