شتاب بیشتر توسعه خراسان شمالی با همراهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)
استاندار:
شتاب بیشتر توسعه خراسان شمالی با همراهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)
استاندار خراسان شمالی انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) را حرکتی در راستای توسعه استان توصیف کرد و گفت: این تفاهم نامه تمامی استان را در همه بخش ها به خوبی در برگرفته است و قطعا نقش اساسی برای شتاب و جهش پیشرفت و آبادانی استان خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمد علی #شجاعی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان افزود: پیگیری کردیم قرارگاه خاتم الانبیا(ص) که با سربلندی و افتخار در کل کشور و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری با نگاه خدمتگزاری به مردم در تمامی بخش ها فعالیت می کند در استان خراسان شمالی نیز حضور داشته باشد.
#شجاعی با بیان اینکه در استان از ظرفیت های مختلف کشور مانند بسیج سازندگی و سپاه پاسداران و ... در قالب تفاهم نامه های مختلف برای پاسخ به نیازها و مطالبات مردم استان بهره مند شده ایم، گفت: این تفاهم نامه ها علاوه بر خدمات دولت در استان است.
وی با تاکید بر اینکه در استان بین تمامی اجزای حاکمیت وفاق، همدلی و هم افزایی واحدی وجود دارد، ادامه داد: استان خراسان شمالی بر اساس دانایی و با برنامه ریزی به خوبی خود را اداره می کند و نگرانی برای حاکمیت و دولت در خصوص این استان وجود ندارد. 
وی گفت: نداشته های استان به نسبت سایر استان ها بیشتر است اما با وفاق و همدلی مشکلات را حل و امور را هدایت می کند که این نقطه قوت و قدرت استان است.
بر اساس این گزارش، در این جلسه تفاهم نامه همکاری میان استاندار خراسان شمالی و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم جهت توسعه و محرومیت زدایی استان امضا شد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۴۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی