اجرای طرح های توسعه شهری با حمایت از سرمایه گذاران
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:
اجرای طرح های توسعه شهری با حمایت از سرمایه گذاران
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بجنورد را شهری مناسب برای سرمایه گذاری و توسعه توصیف کرد و گفت: از سرمایه‌گذاران و پیمانکاران در اجرای طرح‌های توسعه شهری حمایت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، غلامرضا هوایی در دیدار با چند سرمایه‌گذار گفت: خراسان شمالی استانی بکر با پتانسیل طبیعی در حوزه های صنعتی، عمرانی و کشاورزی است که آماده جذب سرمایه برای توسعه می باشد.
هوایی با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای توسعه زیرساخت های حمل و نقل با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در استان پیش‌بینی شده است، افزود: در حوزه‌های مختلفی از جمله آبخیزداری، کشاورزی، دامپروری، باغداری، نوغانداری و ... طرح های بزرگ پیش‌بینی کرده‌ایم که در این مسیر از حضور سرمایه‌گذاران استقبال می‌کنیم.
وی امنیت بالا و همدلی اقوام در خراسان شمالی را ظرفیت خوبی برای سرمایه‌گذاری توصیف کرد و گفت: سرمایه گذار در این استان اذیت نمی‌شود چرا که مردم و دستگاه های اجرایی نهایت همکاری را خواهند داشت.
هوایی در این دیدار خواستار همکاری سرمایه‌گذاران در دو حوزه سرمایه‌گذاری و پیمانکاری شد و گفت: با ارائه تسهیلات مورد نیاز از طرح‌های سرمایه‌گذاری حمایت می‌کنیم.
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی افزود: یکی از برنامه پیش‌بینی شده در آینده نزدیک اجرای ۲۰ هزار واحد مسکونی با همکاری انبوه‌سازان بخش خصوصی می باشد که با اجرای این طرح خراسان شمالی اولین استان بدون نیاز به مسکن در کشور معرفی خواهد شد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۴۰۱

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی