کاهش بروکراسی اداری،ضرورت انجام سفرهای شهرستانی توسط مدیران، تفویض اختیار مدیران
دستورات استاندار در شورای برنامه ریزی و توسعه استان:
کاهش بروکراسی اداری،ضرورت انجام سفرهای شهرستانی توسط مدیران، تفویض اختیار مدیران
استاندار خراسان شمالی در پنجمین شورای برنامه ریزی و توسعه استان دستوراتی مبنی بر کاهش فرآیند بروکراسی اداری،ضرورت انجام سفرهای شهرستانی توسط مدیران استانی و تفویض اختیار مدیران و فرمانداران را داد.
  به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی محمد علی #شجاعی در این نشست افزود:فرآیند بروکراسی های اداری در استان بسیار پیچیده است لذا با تفویض اختیارات موافق هستم.
وی با بیان اینکه برای تسریع در انجام کارها باید فرآیند بروکراسی ها کاهش یابد ، تصریح کرد: فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی به دنبال تفویض اختیارات باشند. شجاعی در بخش دیگر سخنان خود در ارتباط با ساخت مجتمع های جدید در استان گفت: مخالفتی برای ساخت مجمتع های جدید نیست و بهره مندی از یک زمین با کاربری های مختلف می تواند چند منظوره باشد .
وی به اهمیت حوزه پژوهش و طرح های پژوهش محور هم اشاره کرد و گفت : خروجی طرح های پژوهشی باید کمک به حل مشکلات استان در بخش های مختلف باشد. استاندار خراسان شمالی در خصوص ضرورت انجام سفرهای شهرستانی توسط مدیران استانی نیز افزود: فرمانداران موظف به هماهنگی حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در شهرستان ها و پیگیری اجرای مصوبات هستند.
#شجاعی در ارتباط با حوزه پدافند غیر عامل نیز گفت:مدیران باید ورود جدی و قوی تری به این مسئله داشته باشند و بدانند که این موضوع هزینه کرد اضافی نیست. وی افزود:مجموعه شهرداری ها به سمت ایجاد درآمدهای پایدار و جدید بروند و این مهم با توجه به پتاسیل و ظرفیت های خاص شهرستانها شدنی است.
#شجاعی در بخش دیگر سخنان خود تاکیدی بر ایجاد شهر هوشمند داشت و گفت: باید به سمت ایجاد شهر هوشمند رفت و بدانید که شهر هوشمند یک مورد فانتزی نیست لذا باید به اجرای این طرح شتاب بیشتری بدهیم.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۳۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی