استاندار خراسان شمالی از انعقاد تفاهم نامه جدید با ایمیدرو تا یک ماه آینده خبر داد
استاندار خراسان شمالی از انعقاد تفاهم نامه جدید با ایمیدرو تا یک ماه آینده خبر داد
استاندار خراسان شمالی با اعلام خبر انعقاد تفاهم نامه جدید با سازمان ایمیدرو تا یک ماه آینده، افزود: این تفاهم نامه علاوه بر تفاهم نامه سفر ریاست جمهوری به استان می باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در جلسه بررسی مصوبات و تفاهم نامه های سفر ریاست جمهوری به استان، با اعلام این خبر افزود: انعقاد تفاهم نامه جدید بر مبنای سنجش شرایط روز کشور و استان و جمع بندی نظرات و کار کارشناسی و میدانی خواهد بود.
شجاعی با تاکید بر اینکه در تفاهم نامه جدید حجم سرمایه گذاری نسبت به مصوبه سفر ریاست جمهوری کمتر نخواهد شد بلکه قطعا بیشتر خواهد شد، افزود: اگر از نظر ارزی امکان پذیر نباشد معادل ریالی آن لحاظ خواهد شد.
وی اشاره داشت:  در تفاهم نامه سفر ریاست جمهوری به استانی برخی موضوعات مانند صنایع پایین دستی به خوبی دیده نشده است که در این تفاهم نامه، ایمیدرو این نداشته استان را ایجاد و از نظر کمی و کیفی توسعه می دهد.
شجاعی با اعلام زمان یک ماهه برای بررسی و اعلام نظرات کارشناسی فرمانداران و دستگاه های اجرایی جهت درج در تفاهم نامه، گفت: اسناد بالادستی به ویژه سند توسعه استان در این تفاهم نامه به خوبی دیده و حجم سرمایه گذاری و برنامه زمان بندی مشخص باشد.
وی افزود: در نهایت باید ترسیم درستی از صنایع و معادن استان داشته باشیم که قابلیت اجرا داشته باشد و با سنجش درست شرایط آگاهی و دانایی بر امور مسلط باشد.
شجاعی با تاکید بر لحاظ اولویت های استان در تفاهم نامه با ایمیدرو، افزد: در سطح بالاتر حتی می توانیم به دنبال تامین نداشته های سطح ملی باشیم.
وی با اشاره به آمادگی سازمان ایمیدرو مبنی بر سرمایه گذاری برای اکتشاف در هر پهنه ای در استان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی مربوطه تاکید کرد: نیازهای استان سنجیده و با تاکید بر نگاه به آینده اعلام شود.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۶۱۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی