متن پیام تبریک استاندار خراسان شمالی بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه
متن پیام تبریک استاندار خراسان شمالی بمناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از نعمات با برکت در نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران که یادگار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران است، برپایی نماز جمعه بود. آئینی سیاسی اجتماعی که همواره خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بوده و علیرغم تلاش فراوان آنان، شاهد رونق آن و رویش بیشتر جوانه های انقلاب اسلامی از دل آن بوده ایم. آئینی که با از خود گذشتگی های فراوان ائمه جمعه روبرو شد و شهدای محراب در ذهن مردم و تاریخ انقلاب جاودانه شدند چرا که از آن سنگر فرزندان انقلابی،ولایتمدار و شهادت طلب را به نظام تقدیم کردند. 
بی شک پایگاه سیاسی اجتماعی نماز جمعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنار توصیه مردم به تقوا و پرهیزگاری، نقش بی بدیلی در بصیرت افزایی آنان و مشارکت مردم در تصمیمات نظام و همراهی و همدلی آنان در مقابل توطئه های دشمنان دارد. 
اینجانب با تبریک فرا رسیدن سالروز اقامه اولین نماز جمعه به نماینده محترم ولی فقیه و ائمه جمعه استان، از خداوند منان ضمن آرزوی صحت و سلامتی و توفیق روز افزون برای ایشان، امیدوارم در سال جهش تولید تحت رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی، با استفاده از ظرفیت و پتانسیل بالای ائمه جمعه در پیشبرد سیاستهای نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران که مورد تنفیذ و تایید رهبر فرزانه انقلاب می باشد، برای خدمت بی منت و شایسته به مردم استان، در کنار یکدیگر گامهای بیشتری برداریم.  
 
                                                                                                                           محمد علی شجاعی 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۵۲۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی