آغاز عملیات اجرایی ۵۰۰ واحد مسکونی محرومین
توسط استاندار و رئیس کمیته امداد کشور انجام شد:
آغاز عملیات اجرایی ۵۰۰ واحد مسکونی محرومین
استاندار خراسان شمالی در آیین کلنگ زنی ۵۰۰ واحد مسکونی محرومین گفت: شاهد نگاه بلند رئیس کمیته امداد کشور به بحث محرومیت زدایی هستیم.
 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی دکتر محمد علی شجاعی اظهار داشت :تصمیمات اتخاذ شده در سفر دو روزه رئیس کمیته امداد کشور به خراسان شمالی موجب می شود تا در توسعه آینده این استان تاثیر گذار باشد. وی افزود: با هم افزایی و مشارکت ، وظیفه خود را نسبت به مردم در زمینه های مختلف از جمله در حیطه شرح وظایف کمیته امداد انجام خواهیم داد.
رئیس کمیته امداد کشور نیز در این ائین گفت:وحدت و هماهنگی که در استان خراسان شمالی دیدم در کمتر استانی مشاهده کرده ام.
سید مرتضی بختیاری خاطرنشان کرد: از تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی فوق، ۱۵۰ واحد آن برای شهرستان مانه و سملقان خواهد بود که امیدواریم تا پایان سال با حمایت های قاطع استاندار خراسان شمالی این عملیات ، اجرایی شود. وی تصریح کرد: ۱۰۰ درصد منازل خسارت دیده از سیل سال گذشته در خراسان شمالی تعمیر و ۹۵ درصد منازل احداثی به اتمام رسیده است.
وی گفت : در خراسان شمالی به دلیل وحدت و هماهنگی و وجود زمینه های اشتغالزا در بین جوانان،سقف ایجاد اشتغال را به ۵ هزار نفر با ۱۷۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه افزایش داده ایم. بختیاری افزود : کار آفرینانی که در خراسان شمالی به ایجاد اشتغال بپردازند مشروط بر اینکه از مددجویان کمیته امداد استفاده کنند به ازای هر ۱۰ مدد جو تسهیلات قرض الحسنه ۵۰۰ میلیون تومانی به آنان تعلق خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۵۷۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی