نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان راز و جرگلان
نشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان راز و جرگلان
این نشست به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، رئیس سوادآموزی استان، بخشداران و سایر اعضاء درمحل اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزارشد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،روح الله حسین پور فرماندار شهرستان رازوجرگلان درنشست شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان رازوجرگلان ضمن خوش آمدگویی به مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده خانم یغمایی و رئیس سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت : بایستی در حوزه سواد آموزی نیز به صورت تخصصی و کارشناسی ورود پیداکرد . وی ادامه داد : باید برای روستاها با توجه به قومیت و فرهنگ حاکم در آنجا بسته آموزشی متناسب ارائه شود .
حسین پور با بیان اینکه بیش از 92درصد جمعیت این شهرستان روستایی اند ، اظهار داشت : با توجه به اینکه شغل اکثریت مردم شهرستان به ویژه روستاییان عزیز ما دامداری و کشاورزیست و اکثر وقت خود را به این امر اختصاص می دهند ، ریشه کنی بیسوادی و سوادآموزی مستلزم تلاش و همت تمام وقت دست اندرکاران است .
وی افزود :  مشارکت همه دستگاهها در ریشه کنی بیسوادی در رازوجرگلان ضروری است و در این راستا می توان از ظرفیت نیروهای مردمی به ویژه شوراها و دهیاران نیز برای  کمک به ریشه کنی بیسوادی استفاده کرد .
در ادامه این نشست در خصوص راهکارهای انسداد مبادی بیسوادی و کاهش آمار بیسوادی در شهرستان بحث و تبادل نظر گردید و تصمیماتی اتخاذ شد .

 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
منبع فرمانداری رازوجرگلان
تعداد بازدید : ۴۶۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی