حوزه گردشگری و بازآفرینی شهری در خراسان شمالی توسعه می یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:
حوزه گردشگری و بازآفرینی شهری در خراسان شمالی توسعه می یابد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی گفت:با همکاری هایی که با آستان قدس رضوی طی تفاهم نامه های منعقد شده، به زودی حوزه گردشگری و بازآفرینی شهری این استان توسعه و رونق می یابد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در گفت و گوی خبری شبکه اترک در خصوص نشست اخیر  یک هیئت 20 نفره از استان با مسئولان آستان قدس رضوی در مشهد اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی در حوزه بازآفرینی شهری باید جزئیات اطلاعات را در اختیار آستان قدس قرار دهد تا با حضور نمایندگان آستان در قالب یک تفاهم نامه 5ساله اقدامات لازم این حوزه انجام شود.
وی افزود: در این نشست مقرر شد تا عرضه نیازهای اساسی استان همچون گوشت، مرغ و برنج بر عهده آستان قدس رضوی باشد تا قیمت تمام شده آن برای خریداران ارزان تمام شود.
وی افزود: با توجه به این که تعداد اندکی مجتمع بین راهی در  استان فعال است و به راه اندازی 8 مجتمع بین راهی نیاز داریم، در این نشست مقرر شد تا آستان قدس رضوی ساخت 3 مجتمع مجهز بین راهی را بر عهده بگیرد و 5مجتمع باقی مانده را با فراهم آوردن زیرساخت ها و زمین  به بخش خصوصی واگذار کند.
 
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۷۶۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی