هدفگذاری ما توزیع عادلانه ثروت و قدرت است
معاون سیاسی استاندار:
هدفگذاری ما توزیع عادلانه ثروت و قدرت است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: ما در مجموعه مدیریت اجرایی استان به دنبال توزیع عادلانه ثروت و قدرت هستیم تا همه بتوانند در جای جای استان و دورترین نقاط بخش ها و روستاها هم این رویکرد را احساس کنند و از آن منتفع شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مهرداد ابراهیمی پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لزوم فراگیر بودن عدالت را یادآور شد و گفت: این امر باید در همه سطوح و رده ها رعایت شود.
وی وجود سازمان قضایی نیروهای مسلح را برای حفاظت و صیانت از قوای مسلح در برابر چالش ها ضروری خواند و تصریح کرد: این سازمان می تواند با توأم ساختن آموزش، هدایت و ارشاد افراد با رأفت و قانونمداری، کارها را پیش ببرد. وی با بیان این که آموزش افراد از بدو ورود به سازمان تا هنگام بازنشستگی امری ضروری است تا دچار لغزش و خطا نشوند، تصریح کرد: آموزش مستمر، آگاهی از حقوق شهروندی و تقویت بینش و اعتقاد افراد نقش موثری در کاهش جرائم و تخلفات دارد.
دکتر ابراهیمی با اشاره به روحیه ایثارگری و جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس و نقش آن در پیشگیری از بروز تخلفات تأکید کرد: اکنون نیز باید همان روحیه در جامعه استمرار یابد تا دچار برخی چالش ها نشویم.
وی خاطرنشان کرد: انگیزه بخشی و تقویت روحیه امید و نشاط و ارتقای حس امنیت روانی، افراد را از خطاهای ناخواسته باز می دارد و موجب خواهد شد که ماموریت های محول به درستی انجام شود.
در این نشست که با حضور حجت الاسلام یعقوبی نماینده ولی فقیه در استان و حجت الاسلام بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور برگزار شد، از تلاش های محمد صبوری که به افتخار بازنشستگی نایل شده است، قدردانی و علی ناصری به عنوان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان شمالی معرفی شد./
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۳۷۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی