تکریم بانوی فرهنگی بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهیخته خراسان شمالی
تکریم بانوی فرهنگی بازنشسته به نمایندگی از بازنشستگان فرهیخته خراسان شمالی
استاندار خراسان شمالی با دعوت از بانوی فرهنگی بازنشسته ای که گلایه های خود از نحوه ابلاغ حکم بازنشستگی را در فضای مجازی منتشر کرده بود، از وی به عنوان نماینده بازنشستگان آموزش و پرورش استان تجلیل کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، به تازگی در شبکه های اجتماعی گلایه های یکی از بازنشستگان آموزش و پرورش منتشر شد؛ بانویی که پس از 30 سال تدریس زبان خارجه در مدارس، اخیرا حکم بازنشستگی خود را از کارگزینی اداره دریافت کرد؛ امری که البته با دلخوری وی همراه شد زیرا به گفته خودش انتظار داشت به شکل مناسب تری  احکام شان داده می شد.
به دنبال انتشار این گلایه ها در شبکه های اجتماعی، مقام عالی دولت در استان دستور داد ضمن دعوت از این بانوی فرهنگی به دفترش، از وی به شکل شایسته ای قدردانی شود. از این رو، صبح چهارشنبه پیش از برگزاری هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان، بانو محبوبه صادقی به دفتر استاندار دعوت شد و در حضور مدیرکل آموزش و پرورش به نمایندگی از بازنشستگان مورد تجلیل استاندار قرار گرفت.
پس از این دیدار، استاندار به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش استان در نشست اعضای این شورا بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و تجلیل شایسته بازنشستگان تأکید دوباره داشت.
مهندس صالحی در پایان جلسه این شورا که با حضور مدیران و اصحاب رسانه استان برگزار شد، با اشاره به انتشار گلایه های این بانوی فرهنگی بازنشسته، به دیدار خود با وی اشاره کرد که به منظور دلجویی برگزار شد. وی تکریم ارباب رجوع به خصوص تکریم و تجلیل بازنشستگان را مورد تأکید قرار داد و از همه مدیران و دستگاه های اجرایی استان به ویژه آموزش و پرورش خواست، در این خصوص اهتمام بیشتری داشته باشند./
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۳
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۴۵۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی