صالحی: انتظار از رسانه استانی تقویت روحیه امید و انعکاس توانمندی های خراسان شمالی است
حمایت استاندار از برگزاری جشنواره تولیدات صداوسیمای مراکز استان ها در بجنورد؛
صالحی: انتظار از رسانه استانی تقویت روحیه امید و انعکاس توانمندی های خراسان شمالی است
استاندار خراسان شمالی مهم ترین انتظارات از رسانه استانی را تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه، معرفی توانمندی ها و قابلیت های بالقوه و بالفعل استان در سطح ملی و کمک به رشد اقتصادی منطقه با فرهنگ سازی و ترغیب مردم و فعالان اقتصادی به تلاش روزافزون در تمام عرصه ها برشمرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در دیدار مدیرکل و معاونان صدا و سیمای این استان لزوم استمرار فضای تعاملی و همکاری تنگاتنگ صدا و سیما با مدیریت های اجرایی استان، هم چنین تلاش برای تحکیم همدلی و حرکت هماهنگ در پیشبرد برنامه ها و نیل به اهداف نظام را یاد آور شد. وی گفت: صدا و سیما به عنوان بازوی تبلیغی نظام جمهوری اسلامی باید ارتباط خود با دولت را به درستی تقویت کند.
وی با اشاره به سفر سال گذشته رئیس سازمان صدا و سیما به خراسان شمالی خاطرنشان کرد: در آن سفر مقرر شد صدا و سیما در راستای حمایت از تولید و اشتغال محلی، توانمندی های تولیدکنندگان استان را در شبکه های ملی به نمایش بگذارد که تحقق این امر و دستیابی به اهداف پیش بینی شده این طرح، فرهنگ سازی بیشتر این رسانه را می طلبد.
وی اهمیت تهیه پیوست های فرهنگی و رسانه ای حین برنامه ریزی و اجرای طرح های مختلف را گوشزد کرد و ادامه داد: صدا و سیما باید برای تقویت اقتصاد و کمک به رونق تولید و اشتغال به میدان بیاید و از هیچ کوششی فروگذار نکند.
ضرورت نگاه فرهنگی به موضوع برنامه سازی برای اقوام و اقلیت ها، گسترش پوشش دیجیتال و ارتقای کیفیت برنامه های صدا و سیمای استان و تلاش به منظور جذب مخاطبان بیشتر، از دیگر نکات مورد تأکید استاندار در این نشست بود.
صالحی هم چنین ضمن اعلام حمایت خود از برگزاری جشنواره تولید آثار رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در بجنورد در سال 98 گفت: در حد توان و مقدورات از صدا و سیمای استان حمایت خواهیم کرد.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی نیز با قدردانی از حمایت های استاندار از برگزاری جشنواره سراسری صدا و سیمای مراکز استان ها، این جشنواره را گامی در راستای شناساندن بیشتر خراسان شمالی و قابلیت ها و ظرفیت های آن در سطح ملی توصیف کرد.
حمید قربانی جم با بیان این که مدیران اجرایی استان صدا و سیما را موتور محرک برنامه های خود بدانند، بر انعکاس بیشتر خدمات دولت و نظام در برنامه های این رسانه تأکید کرد و گفت: برنامه های شبکه استانی اترک به زودی 24 ساعته خواهد شد./
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۴۶۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی