ابلاغ و تخصیص ۴۳میلیارد تومان اعتبار برای محور بجنورد به گلستان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی خبر داد؛
ابلاغ و تخصیص ۴۳میلیارد تومان اعتبار برای محور بجنورد به گلستان
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی، جلسه کمیسیون مدیریت اجرایی و ایمنی راه های استان در حالی برگزار شد که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در تازه ترین اخبار از تخصیص ۴۳ میلیارد تومان اعتبار برای محور بجنورد به جنگل گلستان خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدحسین علی نیا در این جلسه با بیان این که تکمیل محور بجنورد به جنگل گلستان یکی از پروژه های اولویت دار استان است، گفت: با پیگیری های به عمل آمده مبلغ ۴۳ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت.
وی افزود: این اعتبار در قالب اسناد خزانه است که طی دو ماه آینده به پیمانکاران پرداخت خواهد شد. 
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی با اشاره به تکمیل شدن حدود ۳۰ کیلومتر دیگر از این محور تصریح کرد: با نصب علائم و خط کشی آن، جاده مذکور قبل از اجرای طرح زمستانه زیر بار عبور خواهد رفت.
علی نیا در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی میزان سفرها در استان طی ۶ ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، گفت: متاسفانه میزان تلفات در مدت مذکور ۱۴ درصد افزایش یافت.
وی به تشریح اقدامات انجام شده در خصوص اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز، نصب علائم، خط کشی و تامین روشنایی محورهای استان پرداخت و از راکبان وسائط نقلیه خواست به رعایت قوانین راهنمایی اهتمام ویژه ای داشته باشند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
منبع اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۹۱

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی