۱۳۹۸/۰۲/۰۲
بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

بیانیه راهبرد مشارکت عمومی

استانداری به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه ، وظیفه هماهنگی میان دستگاههای اجرایی استان و نظارت بر مجموعه عملکرد را برعهده دارد.

  شان استانداری ، شانی حکومتی است و محور برنامه ریزی ها و تصمیم گیریها در جهت تأمین امنیت عمومی به عنوان اصلی ترین وظیفه حاکمین به شمار می رود. به همین جهت استاندار ریاست شورای تامین استان و فرمانداران ریاست شورای تأمین شهرستانها را برعهده دارند.

  اجرای سیاستهای دولت جمهوری اسلامی در همه حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و تلاش در جهت افزایش شاخصهای کمی و کیفی در این حوزه ها وظیفه استانداری است ، که توسط معاونتهای  سیاسی و امنیتی - برنامه ریزی – توسعه مدیریت و منابع انسانی – هماهنگی امور عمرانی و در قالب کارگروه های تخصصی مورد پیگیری قرار می گیرد .
  به دنبال رسیدن به سند چشم اندازاستان خراسان شمالی درافق 1404هجری شمسی با اتکال به قدرت لایزال الهی و در پرتو چشم انداز جمهوری اسلامی ایران در افق بیست ساله ، خراسان شمالی را  استانی توسعه یافته دارای تعامل فعال در سطح بین الملل با جایگاه مناسب  علمی ، فرهنگی ، اقتصادی و  فناوری در کشور ، موثر در  منطقه، متوازن ومتناسب با محیط کاربردی پیرامونی با هویتی اسلامی و ارزشهای ملی می باشیم بگونه ای که شفافیت و دسترس پذیری در آن بطور کامل محقق شده باشد و تمام سیاستگذاران و تصمیم گیران در برابر مردم پاسخگو باشند .

  در این راستا و به منظور جلب مشارکت های مردمی ، استانداری خراسان شمالی برخود لازم می داند نظرات ، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه نخبگان ، متخصصین ، صاحب نظران ، مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید .

  استانداری استان خراسان شمالی تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و و دستگاه های اجرایی را در سرلوحه کار خود قرار داده است

  می تواند دیدگاه خود را بر روی هر مطلبی بیان کنید . در انتهای همان مطلب بر روی گزینه دیدگاه شما کلیلک کنید .

  بدین ترتیب استانداری می تواند محل رجوع شهروندانی قرار گیرد که خواستها و مطالبات قانونی شان از طریق دستگاههای اجرایی ذیربط پاسخ لازم و مناسبی را دریافت نمی کند. 


منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۱۷۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی